Tesori d'Oriente parfémovaný tělový krém Muschio Bianco, 300 ml

199,00 Kč
S DPH
Sametový tělový krém Tesori d´Oriente Crema corpo Muschio Bianco. Bohatá a hedvábná textura, která se rychle absorbuje. Vyživující a hydratační vlastnosti zahalené do nezaměnitelné vůně bílého pižma. Hýčkejte svou pokožku den co den a dopřejte jí péči, jakou si zaslouží. Ideální v kombinaci se sprchovým gelem a koupelovou pěnou Tesori d´Oriente Muschio Bianco, které také naleznete v nabídce našeho eshopu. Vhodný pro všechny typy pleti.  300ml
ORIGINAL DOVOZ ITÁLIE
Neobsahuje:
* syntetická barviva
* olejové minerály
Počet

Větvičník slívový: lišejník, který roste hlavně na dubech. Pochází ze Severní Ameriky a je znám pro své antiseptické, zklidňující a zvláčňující vlastnosti.
Mučenka pletní: rostlina, která pochází z Jižní a Severní Ameriky. obsahuje především flavonoidy, které jsou známy svým antioxidačním účinkem, ale i esenciální mastné kyseliny, alkaloidy a esenciální oleje. Zesiluje vitamin C a přispívá ke zpevňování cévních stěn. Pozitivně působí na nervovou soustavu, navozuje pocit pohody a eliminuje stres. Velmi účinná proti nespavosti.

Muschio Bianco (bílé pižmo): unikátní smyslná a nadčasová vůně evokující kouzlo vzdálených zemí a rajské atmosféry. Od pradávna považovali králové a císaři bílé pižmo za důležitou esenci pro omámení smyslů a jako afrodiziakum. Jeho exkluzivní složení a receptura získaná výtažkem nejcennějších esencí dodává okamžitý pocit harmonie a pohody.

Použití

Naneste malé množství tělového krému Tesori d´Oriente Muschio Bianco na tělo a důkladně rozetřete. Vhodný pro všechny typy pleti.
HLAVA (první dojem z vůně): aldehydové tóny, jasmín, bílé květy
SRDCE (charakter vůně): růže
DNO (základ): pižmové a dřevité tóny

Mohlo by vás také zajímat