Tesori d'Oriente Muschio Bianco parfémované mýdlo s dávkovačem, 300 ml

82,00 Kč
S DPH

Vůně ráje. Parfémované tekuté toaletní mýdlo Tesori d´Oriente Muschio Bianco omámí vaše smysly intenzivní a dlouhotrvající vůní. Jeho bohatá rostlinná pěna jemně čistí pokožku, dodává jí jemný a hedvábný vzhled a zanechává ji mimořádně provoněnou smyslnou vůní bílého pižma. Vzácné esenciální oleje obsažené v kosmetice Tesori d´Oriente revitalizují, osvěžují a navozují příjemný pocit odpočinku. Hýčkejte svou pokožku den co den a dopřejte jí královskou péči, jakou si zaslouží. Vhodný pro všechny typy pleti k mytí rukou a obličeje.  300ml

ORIGINAL DOVOZ ITÁLIE

Silně pižmová vůně v harmonii s jantarovou mízou citlivě pohladí pokožku a zanechává intenzivní dlouhotrvající opojný pocit.
Počet

Muschio Bianco (bílé pižmo): unikátní smyslná a nadčasová vůně evokující kouzlo vzdálených zemí a rajské atmosféry. Od pradávna považovali králové a císaři bílé pižmo za důležitou esenci pro omámení smyslů a jako afrodiziakum. Jeho exkluzivní složení a receptura získaná výtažkem nejcennějších esencí dodává okamžitý pocit harmonie a pohody.

Použití

Toaletní mýdlo Tesori d´Oriente Muschio Bianco je určeno ke každodenní hygieně rukou a obličeje. Po použití důkladně opláchněte. Vhodný pro všechny typy pleti.

Mohlo by vás také zajímat