Keratin šampon+kondicioner v rozprašovači - Akce

99,00 Kč
S DPH

AKCE

Šampon s keratinem Joanna 200ml + kondicioner v rozprašovačí bez oplachování 150ml.

Počet

Joanna šampon na vlasy s keratinem pro slabé a poškozené vlasy.

Šampon s keratinem obsahuje inovativní komplex keratinu, který vyhledává nejvíce poškozená místa na povrchu vlasů, aby je posílil a doplnil o chybějící keratin. Díky tomuto komplexu jsou Vaše vlasy chráněny, den po dni obnoveny a příjemné na dotek.

200ml

....................................................................................................................................................

JOANNA KERATIN - Hair Spray Conditioner 150ml * Bezoplachový keratinový kondicionér na suché a poškozené vlasy * Kondicionér s keratinem ve spreji obsahuje inovativní komplex keratinu, který vyhledává nejvíce poškozená místa na povrchu vlasů, aby je posílil a doplnil o chybějící keratin * Díky tomuto komplexu jsou vlasy chráněny, den po dni obnoveny, snadno se rozčesávají a jsou plné života. * Použití: kondicionér naneste na vlhké nebo vysuché vlasy a jemně je pročešte. Neoplachujte. Po použití vytvarujte účes tak jak jste zvyklé * Upozornění: Vyhněte se kontaktu s očima. V případě kontaktu očí, okamžitě vymyjte vodou.

150ml

Mohlo by vás také zajímat