Intimní gel Intimo Classico- jemný, Felce Azzurra 250ml

79,00 Kč
S DPH
Intimní gel Felce Azzurra Detergente Intimo Classico pH 4,5 se přirozeným způsobem stará o každodenní hygienu intimních partií a respektuje jejich fyziologickou rovnováhu. Objevte i vy novou řadu intimních gelů od Felce Azzurra se specifickými pH, které se starají o pohodlí a ochranu během různých fyziologických fází života žen. Intimní gel Felce Azzurra Intimo Classico pH 4,5 s fyziologicky vyváženým pH je určen pro každodenní intimní hygienu, obohacen o nezaměnitelnou klasickou vůni. Nová technologie Odor Control se speciální molekulou proti zápachu zajišťuje ochranu a nekonečný pocit čistoty po celý den. Testy prováděné pod gynekologickou kontrolou prokázaly maximální snášenlivost pokožky. Gynekologicky testováno.
Dovoz Itálie.
Počet

Intimní gel Felce Azzurra Detergente Intimo Classico Igiene Quotidiana pH 4,5

* nová řada intimních gelů
* přirozené fyziologické pH 4,5
* molekula ODOR CONTROL eliminuje zápach
* poskytuje nekonečný pocit čistoty a pohody
* klasická vůně čistoty
* ideální pro každodenní použití
 *ochrana a svěžest intimních partií
* gynekologicky testováno
Molekula Odor Control rozeznává a eliminuje zápach. Při styku s kůží uvolňuje parfém a dodává pocit čistoty.

Použití

Intimní gel Felce Azzurra Classico pH 4,5 je určen ke každodenní hygieně intimních partií, po aplikaci důkladně omyjte vodou.

Složení

Aqua (Water), Glycerin, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Coco-Glucoside, Glyceril Oleate, Lactic Acid, Potassium Lactate, Parfum (Fragrance), Sodium Chloride, Citronellyl Methylcrotonate, Disodium EDTA, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Coumarin, Limonene.

Mohlo by vás také zajímat