Šampon a maska na vlasy Coffee Eveline

50,00 Kč
S DPH

Zvýhodněná sada šampon a maska na vlasy Coffee Food for Hair Eveline.

Pro větší hydrataci a lesk. Ke zrychlení růstu vlasů a proti jejich vypadávání.

KÁVA + CHILLI + GUARANA

Ideální pro slabé vlasy náchylné k vypadávání Řada FOOD for HAIR vyživuje vlasy jedinečnými živinami obsaženými v pečlivě vybraných superpotravinách.

šampon 20ml

maska na vlasy 20ml

Počet

ŠAMPONAroma kávový šampon s příjemnou vůní je určen pro slabé vlasy náchylné k vypadávání. Nejúčinnější látky jemně čistí pokožku hlavy a vlasy, starají se a zlepšují jejich stav. Přírodní kávový extrakt stimuluje vlasový folikul a účinně zabraňuje jejich vypadávání. Extrakt z červené chilli papričky zvyšuje průtok krve a aktivuje metabolické procesy u kořene, stimuluje a urychluje růst vlasů. Extrakt z guarany oživuje, regeneruje a posiluje. Vlasy jsou po aplikaci zdravé a lesklé, s příjemnou vůní kávy.

MASKA NA VLASY

Aromatická maska s krémovým složením a příjemnou vůní je určena pro slabé vlasy náchylné k vypadávání. Přírodní kávový extrakt stimuluje vlasový folikul a účinně zabraňuje jejich vypadávání. Extrakt z červené chilli papričky zvyšuje průtok krve a aktivuje metabolické procesy u kořene, stimuluje a urychluje růst vlasů. Extrakt z guarany oživuje, regeneruje a posiluje. Maska se díky své jemné konzistenci snadno nanáší a usnadňuje česání. Vlasy jsou po aplikaci zdravé a lesklé, s příjemnou vůní kávy.

Mohlo by vás také zajímat