Vellie kozí mléko sada-sprchový gel, tělový krém,krém na ruce

153,00 Kč
S DPH

VÝHODNÁ SADA. -10%

Vellie kozí mléko -sprchový gel 500ml

Vellie kozí mléko-tělový  krém 200ml

Vellie kozí mléko - krém na ruce 100ml

Počet

Sprchový gel je určen pro matnou pleť, citlivou a náchylnou k podráždění. Kozí mléko obsahuje velké množství bilkovin a vitamínů, které kůži vyživujií. Přípravek je obohacen o alantoin a panthenol, které mají hydratační a zjemňující vlastnosti. UPOZORNĚNÍ: výrobek má malinko jinou nálepku na obalu, než je na uvedeném fotu. Výrobce zatím nedodal nové foto výrobku. Děkujeme za pochopení.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nový tělový krém kromě rostlinných extraktů blahodárně působících na pokožku a rozjasňujicích její tón, obsahuje výtažky z kozího mléka. Takové složení zabezpečuje kompleksní ošetření pokožky, zejména bledé a unavené.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Hydratační krém na ruce.Zklidňuje podráždění.Intenzivně zvlhčuje pokožku poškozených a podrážděných rukou.Pomáhá chránit a obnovit jejich hebkost a pružnost.Složení krému je obohacené o výtažky z kozího mléka,které obsahují velké množství výživných látek bílkovin a vitamínů.Krém obsahuje arganový olej ,který regeneruje pokožku a nehty.Krém se rychle vstřebává a nezanechává mastný film. Zjemňuje a zklidňuje unavené a citlivé ruce. Navrací jim neutrální PH.