Šampon + balzám na vlasy s kozím mlékem Vellie-výhodná sada

135,00 Kč
S DPH

VÝHODNÁ SADA!!

-Vellie hydratační šampon na vlasy s kozím mlékem

250ml

-Hydratační Balzám na vlasy KOZÍ MLÉKO je speciálně vyroben pro vlasy poškozené, bez lesku, vyžadující rychlou trvalou regeneraci.

200ml

Počet

Hydratační Šampon na vlasy KOZÍ MLÉKO je speciálně vyroben pro vlasy poškozené, bez lesku, vyžadující rychlou a trvalou regeneraci. Speciální složení s obsahem keratinu dává vlasům efekt smooth. Hydratační Šampon Kozí Mléko důkladně čistí vlasy, zůstávají po celý den svěží a voňavé.

250ml

Aktivní složky: výtažek z kozího mléka * keratin * arganový olej * pantenol

..................................................................................................................................................

Hydratační Balzám na vlasy KOZÍ MLÉKO je speciálně vyroben pro vlasy poškozené, bez lesku, vyžadující rychlou trvalou regeneraci. Díky speciálně vybraným aktivním složkám, vlasy jsou regenerovány a získávají zdravý vzhled. Hydratované vlasy mají menší tendenci k lámání během sušení a rovnání.

200 ml

Díky tomuto složení jsou Vaše vlasy pružné, pevné a lesklé. Balzám usnadňuje rozčesávání vlasů jak suchých, tak vlhkých. Vlasy zůstávají svěží a voňavé po celý den. Použití hydratačního balzámu má příznivý vliv na hydrataci pokožky hlavy a zdravý vzhled vlasů. 

Aktivní složky: extrakt z kozího mléka * keratin * arganový olej * panthenol

Mohlo by vás také zajímat