Šampon + balzám na vlasy s kozím mlékem Vellie-výhodná sada

129,00 Kč
S DPH

VÝHODNÁ SADA!!

-Vellie hydratační šampon na vlasy s kozím mlékem,arganovým olejem a keratinem.

250ml

-Hydratační Balzám na vlasy KOZÍ MLÉKO je speciálně vyroben pro vlasy poškozené, bez lesku, vyžadující rychlou trvalou regeneraci.

200ml

Počet

Hydratační Šampon na vlasy KOZÍ MLÉKO je speciálně vyroben pro vlasy poškozené, bez lesku, vyžadující rychlou a trvalou regeneraci. Speciální složení s obsahem keratinu dává vlasům efekt smooth. Vlasy neelektrizují, nekrepatí, dobře se upravují. Hydratační Šampon Kozí Mléko důkladně čistí vlasy, zůstávají po celý den svěží a voňavé.

Pravidelné používání výrobku s Hydratačním Balzámem Kozí Mléko, pomůže udržet vlasy zdravé, silné a hydratované od kořínků až ke konečkům. Výrobek je určen pro každodenní použití.

................................................................................................................................................................

Hydratační Balzám na vlasy KOZÍ MLÉKO je speciálně vyroben pro vlasy poškozené, bez lesku, vyžadující rychlou trvalou regeneraci. Díky speciálně vybraným aktivním složkám, vlasy jsou regenerovány a získávají zdravý vzhled. Hydratované vlasy mají menší tendenci k lámání během sušení a rovnání.

Mohlo by vás také zajímat