Šampon a maska na vlasy Coconut Eveline

50,00 Kč
S DPH

Zvýhodněná sada šampon a maska na vlasy Coconut Food for Hair Eveline.

Pro větší hydrataci a lesk

Kokos + Macadamia + Maracuja

Ideální na suché a křehké vlasy

Řada FOOD for HAIR vyživuje vlasy jedinečnými živinami obsaženými v pečlivě vybraných superpotravinách.

šampon 20ml

maska na vlasy 20ml

Počet

ŠAMPON

Sladký kokosový šampon s příjemnou vůní je určen pro suché a křehké vlasy. Nejúčinnější látky jemně čistí pokožku hlavy a vlasy, starají se a zlepšují jejich stav. Přírodní kokosový olej intenzivně hydratuje. Olej z makadamie posiluje vlasové folikuly, zabraňuje poškození a křehkosti. Výtažek z maracuji vyživuje, osvěžuje a dodává ohromující lesk. Vlasy jsou po aplikaci zdravé a lesklé, s příjemnou vůní kokosu.

......................................................................................................................................................

 MASKA NA VLASY

Sladká kokosová maska s krémovým složením a příjemnou vůní je určena pro suché a křehké vlasy. Nejúčinnější látky pečují o vlasy a zlepšují jejich stav. Přírodní kokosový olej intenzivně hydratuje. Olej z makadamie posiluje vlasové folikuly, zabraňuje poškození a křehkosti. Výtažek z maracuji vyživuje, osvěžuje a dodává ohromující lesk. Maska se díky své jemné konzistenci snadno nanáší a usnadňuje česání. Vlasy jsou po aplikaci zdravé a lesklé, s příjemnou vůní kokosu.

Mohlo by vás také zajímat